Top 5 Cars Handyhülle – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TOOCEAN

#ad

Kompatybilne z MagSafe, pełna ochrona, TOOCEAN Etui z magnesami do iPhone 14 Pro, etui ochronne z poliwęglanu PC, zarysowania, odporne na uderzenia, wbudowane koło magnetyczne, etui ochronne

#ad
TOOCEAN #ad - Kompatybilne z magsafe bezprzewodowe ładowanie etui kompatybilne z magsafe do iPhone14 Pro jest wykonane z kauczuku silikonowego i magnesu pozycjonującego. Precyzyjna konstrukcja i ochrona całego ciałaetui do iphone 14 pro magsafe wykorzystuje wysokiej jakości kauczuk silikonowy, aby delikatnie chronić iPhone'a.

Jest przyjemna w noszeniu i trwała i nie ulega łatwo odbarwieniu ani deformacji. Ultracienkie i ultralekkieetui magsafe do iphone 14pro ma proste wzornictwo, co bardzo dobrze nadaje się na każdą okazję. Pokrowiec ochronny magsafe jest wyposażony we wbudowaną szpulę magnetyczną i można go bez problemu przymocować do pozycji ładowania MagSafe w celu ładowania bez wtyczki. Dzięki doskonałemu chwytowi możesz poczuć się modnie, a ten uchwyt nie daje uczucia noszenia skórzanego pokrowca, ale uczucie trzymania iPhone'a gołymi rękami.

Wygodny w dotyku i zapobiegający powstawaniu odcisków palcówzastosowano wysokiej jakości kauczuk silikonowy, aby wydłużyć żywotność obudowy. Ma elegancką i matową teksturę jak jedwab, ale jest również odporny na zarysowania. Nawet po zamontowaniu obudowy można bezproblemowo obsługiwać ładowarkę, słuchawki, przyciski boczne itd. Etui magsafe zapobiega zarysowaniom na smartfonie i jest łatwe w montażu i demontażu. Można używać ładowarek kompatybilnych z MagSafe i różnych akcesoriów.
MarkaTOOCEAN #ad
ProducentTOOCEAN #ad
Numer częściipho-14pro-cixi
Modelipho-14pro-cixi

2. TOOCEAN

#ad

Etui ochronne z poliwęglanu PC, etui ochronne, kompatybilne z MagSafe, wbudowane koło magnetyczne, zarysowania, pełna ochrona, TOOCEAN Etui z magnesami do iPhone 14 Plus, odporne na uderzenia

#ad
TOOCEAN #ad - Pokrowiec ochronny magsafe jest wyposażony we wbudowaną szpulę magnetyczną i można go bez problemu przymocować do pozycji ładowania MagSafe w celu ładowania bez wtyczki. Nawet po zamontowaniu obudowy można bezproblemowo obsługiwać ładowarkę, słuchawki, przyciski boczne itd. Można używać ładowarek kompatybilnych z MagSafe i różnych akcesoriów.

Wygodny w dotyku i zapobiegający powstawaniu odcisków palcówzastosowano wysokiej jakości kauczuk silikonowy, aby wydłużyć żywotność obudowy. Precyzyjna konstrukcja i ochrona całego ciałaetui do iphone 14 plus magsafe wykorzystuje wysokiej jakości kauczuk silikonowy, aby delikatnie chronić Twój iPhone. Ma elegancką i matową teksturę jak jedwab, ale jest również odporny na zarysowania. Jest przyjemna w noszeniu i trwała i nie ulega łatwo odbarwieniu ani deformacji. Kompatybilne modeleetui na telefon iphone 14 plus 6. 7 magsafe składa się z poliwęglanu i magnesu, obsługuje ładowarkę Magsafe / portfel / uchwyt samochodowy.

Ultracienkie i ultralekkieetui magsafe do iphone 14plus ma proste wzornictwo, co bardzo dobrze nadaje się na każdą okazję. Kompatybilne z magsafe bezprzewodowe ładowanie etui kompatybilne z telefonem iPhone 14 Plus jest wykonane z kauczuku silikonowego i magnesu pozycjonującego. Dzięki doskonałemu chwytowi możesz poczuć się modnie, a ten uchwyt nie daje uczucia noszenia skórzanego pokrowca, ale uczucie trzymania iPhone'a gołymi rękami. Etui magsafe zapobiega zarysowaniom na smartfonie i jest łatwe w montażu i demontażu.
MarkaTOOCEAN #ad
ProducentTOOCEAN #ad
Numer częściipho-14plus-cixi
Modelipho-14plus-cixi

3. TOOCEAN

#ad

Etui ochronne z poliwęglanu PC, etui ochronne, kompatybilne z MagSafe, pełna ochrona, wbudowane koło magnetyczne, zarysowania, TOOCEAN Etui z magnesami do iPhone 14 Pro Max, odporne na uderzenia

#ad
TOOCEAN #ad - Wygodny w dotyku i zapobiegający powstawaniu odcisków palcówzastosowano wysokiej jakości kauczuk silikonowy, aby wydłużyć żywotność obudowy. Jest przyjemna w noszeniu i trwała i nie ulega łatwo odbarwieniu ani deformacji. Dzięki doskonałemu chwytowi możesz poczuć się modnie, ale uczucie trzymania iPhone'a gołymi rękami.

Ma elegancką i matową teksturę jak jedwab, ale jest również odporny na zarysowania. Kompatybilne modeleetui na telefon iphone 14 promax 6, 7 magsafe składa się z komputera i magnesu, obsługuje ładowarkę Magsafe / portfel / uchwyt samochodowy. Etui magsafe zapobiega zarysowaniom na smartfonie i jest łatwe w montażu i demontażu. Ultracienkie i ultralekkieetui magsafe do iphone 14pro max ma proste wzornictwo, a ten uchwyt nie daje uczucia noszenia skórzanego pokrowca, co bardzo dobrze nadaje się na każdą okazję. Precyzyjna konstrukcja i ochrona całego ciałaetui do iphone 14 pro max magsafe wykorzystuje wysokiej jakości kauczuk silikonowy, aby delikatnie chronić iPhone'a.

Nawet po zamontowaniu obudowy można bezproblemowo obsługiwać ładowarkę, słuchawki, przyciski boczne itd. Można używać ładowarek kompatybilnych z MagSafe i różnych akcesoriów. Kompatybilne z magsafe bezprzewodowe ładowanie etui kompatybilne z magsafe do iPhone14 pro max jest wykonane z kauczuku silikonowego i magnesu pozycjonującego. Pokrowiec ochronny magsafe jest wyposażony we wbudowaną szpulę magnetyczną i można go bez problemu przymocować do pozycji ładowania MagSafe w celu ładowania bez wtyczki.
MarkaTOOCEAN #ad
ProducentTOOCEAN #ad
Numer częściipho-14pmax-cixi
Modelipho-14pmax-cixi

4. Magpul

#ad

Oliwkowa zieleń, iPhone 7/8, Magpul Bump Case etui ochronne do iPhone 7/8 i 7/8 Plus

#ad
Magpul #ad - Podwyższone, łatwo widoczne osłony przycisków zapewniają dotykowy sygnał zwrotny po naciśnięciu a wszystkie złącza, przełączniki i przyciski są dostępne z zainstalowanym etui zoptymalizowane pod kątem użytkowania z fabrycznie kablami ładowania i słuchawkami.

Kompaktowa konstrukcja sprawia, że telefon prawie nie dodaje masy; podwyższona krawędź chroni ekran, gdy jest położona twarzą do dołu, pozostaje dyskretny. Twarda, ochronna powłoka zewnętrzna otacza amortyzującą wstrząsy warstwę wewnętrzną, tworzy podwójnie wzmocnioną barierę ochronną o smukłym profilu. Atwo się zakłada i zdejmuje, boczne żebra w stylu PMAG zapewniają dodatkową przyczepność, która nie przywiera do ubrań lub toreb. W pełni kompatybilny z ekranem HD Retina-HD.
MarkaMagpul #ad
ProducentMagpul #ad
Wysokość0.4
Długość9.1
Szerokość4.7
Numer częściMAG989-ODG
ModelMAG989-ODG

5. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Etui na telefon iPhone 13 Pro

#ad
SP CONNECT #ad - Twist-to-lock: dzięki opatentowanemu mechanizmowi twist-to-Lock telefon komórkowy jest bezpiecznie zamontowany na każdym uchwycie SP Connect poprzez proste założenie i obrót o 90 stopni w ciągu zaledwie jednej sekundy. Możliwości zastosowania: ciesz się najwyższym bezpieczeństwem dla swojego telefonu.

Wzornictwo: smukłe, elastyczne i bezpieczne! etui zapewnia Twojemu telefonowi optymalną ochronę, idealnie leży w dłoni i można je zamocować na wszystkich uchwytach SP Connect w ciągu zaledwie jednej sekundy. Modele: zamów etui na telefon do wszystkich popularnych modeli marek Apple, Samsung i Huawei. Wytrzymałe materiały: dzięki 3-warstwowej konstrukcji z tworzywa sztucznego etui na telefon jest bardzo stabilne i skutecznie chroni Twój smartfon przed pęknięciami, zadrapaniami i innymi możliwymi uszkodzeniami. Wskazówka: nasz mechanizm zamykający może zostać przypadkowo zablokowany, jeśli nie leży płasko podczas odkręcania na uchwycie – można go następnie ześlizgnąć się dzięki obustronnej blokadzie i przy tym można go wyregulować.

Maksymalna elastyczność podczas jazdy na rowerze lub motocyklu, w samochodzie, podczas biegania, gry w golfa i wielu innych aktywności. Mechanizm można odblokować za pomocą dołączonego narzędzia stojaka, które znajduje się w każdym opakowaniu naszych etui na telefony. Jeśli masz inny model, możesz skorzystać z naszych uniwersalnych systemów.
MarkaSP CONNECT #ad
ProducentSP United Vertriebs GmbH #ad
Wysokość0.79
Długość7
Szerokość3
Numer części688006-00-945-EH
Model688006-00-945-EH
GwarancjaProducer