Top 10 Wandfarbe Apricot Für Innen – Farby do ścian

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lignocolor

#ad

Szlachetny mat 2,5 l Sweetheart, farba do wnętrz, Lignocolor Farba ścienna, farba sufitowa, farba kredowa

#ad
Lignocolor #ad - 100% ręcznie wykonany w naszej manufakturze kolorów. Brak szkodliwych oparów nadaje się do pokoju dziecięcego. Wysokiej jakości matowa farba ścienna na bazie kredy do wnętrz wysoko kryjąca. 2, 5 litra wystarcza na 25 – 30 m² na każde zamówienie. Bezzapachowy, przepuszczający powietrze.
MarkaLignocolor #ad
ProducentLignocolor GmbH #ad
Numer częściHV-VH-201

2. RyFo Colors

#ad

RyFo Colors Kolorowa farba ścienna Manufakturweiß Bahama beż 3l, dostępne inne odcienie brązu i rozmiary, ścieranie na mokro klasa 1, siła krycia klasa 1

#ad
RyFo Colors #ad - Odpowiednie słowa kluczowe: kolor, 1 l, siła krycia, 3 l, stonowana, krycie, wysokiej jakości, odporna na ścieranie, farba do pomieszczeń, 10 l, biała, farba do wnętrz, farba dyspersyjna, brązowy, wewnątrz, wysoka siła krycia, ciemnobrązowy, jasnobrązowy, kolorowa, zapobiegająca kapaniu, wysoki stopień bieli, kolorowa farba do wnętrz, farba malarska, airless, 6 l, farba sufitowa, kolorowa farba ścienna, dyspersja, dyspersja, kolorowa, beżowy.

Kolorowa farba ścienna premium o doskonałym stosunku ceny do jakości. Najlepsze krycie powierzchni ścian i sufitów przy wydajności do 8 m² na litr oraz najwyższej ostrości kolorów dzięki wysokiej jakości pigmentom.

Certyfikacja: połysk matowy, siła krycia klasa 1, odporność na ścieranie na mokro klasa 1 zgodnie z normą DIN EN 13-300 Ciepły. Bardzo dobrze wypełniający i szybkoschnący, zapewnia piękny i czysty efekt.
MarkaRyFo Colors #ad
ProducentRyFo Colors #ad
Waga11.02
Numer części00831-190-003

3. WALLCOVER

#ad

Jasna, WALLCOVER Colors farba ścienna pomarańczowa 2,5 l do wnętrz, matowa | profesjonalna farba do ścian wewnętrznych Palermo 1E w jakości premium | dostępne inne rozmiary

#ad
WALLCOVER #ad - Wyprodukowano w niemczech: nasze farby ścienne są w 100% produkowane w Niemczech i charakteryzują się bardzo wysoką jakością, którą można znaleźć tylko w profesjonalnym sprzęcie malarskim. Zużycie: 1 litr wystarcza na ok.

Modny kolor: dzięki naszym wewnętrznym kolorom ściennym uzyskasz modne kolory w salonie, sypialni, korytarzu lub innych pomieszczeniach. Nadaje się do: do 20 metrów kwadratowych – nowe i renowacyjne, bardzo dobrze nadaje się do obciążonych ścian we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, również mocno kryjących na ciemnych, brudnych lub kolorowych ścianach.

8 m². Atwe wykonanie: silne krycie klasy 1 wystarczy jedna warstwa, bezzapachowa, łatwa w czyszczeniu, nie zawiera rozpuszczalników i zmiękczaczy gwarantuje piękny efekt na ścianie. Idealny do renowacji: wystarczy pomalować starą tapetę typu raufaza, tapetę papierową lub tapetę winylową, tapetę z włókniny, aby wprowadzić świeży wygląd we własnych 4 ścianach!.
MarkaWALLCOVER #ad
ProducentWALLCOVER #ad
Waga8.82
Numer częścipalermo-1e-2.5-matt-tfl

4. Alpina Farben GmbH

#ad

Alpina Farbrezepte farba ścienna do wnętrz, matowa, 2,5 l kwiat migdałowy, różowy

#ad
Alpina Farben GmbH #ad - Odcień: kwiat migdałów. 20-30 m². Pojemność: 2, 5 l. W przypadku jednokrotnego malowania wystarcza na ok. Alpina Farbrezepte. Farba dyspersyjna zgodnie z normą DIN EN 13 300 .
MarkaAlpina Farben GmbH #ad
ProducentAlpina Farben GmbH #ad
Waga8.82

5. WALLCOVER

#ad

WALLCOVER Colors pastelowa farba ścienna morelowa, profesjonalna farba do ścian wewnętrznych w jakości premium, pastelowa, do wnętrz, kolor morelowy, matowy, 5 l

#ad
WALLCOVER #ad - Zużycie: 1 litr wystarcza na ok. Nadaje się do: do 40 metrów kwadratowych – nowe i renowacyjne, również mocno kryjących na ciemnych, bardzo dobrze nadaje się do obciążonych ścian we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, brudnych lub kolorowych ścianach.

Wyprodukowano w niemczech: nasze farby ścienne są w 100% produkowane w Niemczech i charakteryzują się bardzo wysoką jakością, którą można znaleźć tylko w profesjonalnym sprzęcie malarskim. Modny kolor: dzięki naszym wewnętrznym kolorom ściennym uzyskasz modne kolory w salonie, sypialni, korytarzu lub innych pomieszczeniach.

Atwe wykonanie: silne krycie klasy 1 wystarczy jedna warstwa, bezzapachowa, łatwa w czyszczeniu, nie zawiera rozpuszczalników i zmiękczaczy gwarantuje piękny efekt na ścianie.8 m². Idealny do renowacji: wystarczy pomalować starą tapetę typu raufaza, tapetę papierową lub tapetę winylową, tapetę z włókniny, aby wprowadzić świeży wygląd we własnych 4 ścianach!.
MarkaWALLCOVER #ad
ProducentWALLCOVER #ad
Waga14.11
Numer częściS-0520-Y80R-matt-5

6. Alpina

#ad

Alpina 2,5 l. farba ścienna do wnętrz, subtelne kolory do wyboru

#ad
Alpina #ad - Wyszukane pigmenty kolorów zapewniają wyjątkową głębię kolorów. 2, 5 l wystarcza na pomalowanie powierzchni do 30 m². Stopień połysku: stal matowa. Bezzapachowy, przepuszczająca powietrze. Wraz z oryginalną formułą Alpina i siłą koloru.
MarkaAlpina #ad
ProducentAlpina #ad
Waga0
Numer części898616

7. Hossi's Wholesale

#ad

Hossi's Wholesale Colourcourage Premium farba ścienna Terra de Siena pomarańczowo-brązowa | L719778618 | bezzapachowa | zapobiegająca kapaniu i pryskaniu, 2,5 litra

#ad
Hossi's Wholesale #ad - W celu uzyskania indywidualnych kolorów kolory można mieszać ze sobą w dowolnej proporcji lub rozcieńczyć wodą. Najlepsze rezultaty: dzięki dobremu rozprowadzaniu i prawie bezwonnym i niekapiącym właściwościom farby do ścian wewnętrznych w mgnieniu oka uzyskasz równomierne malowanie bez smug.

Produkcja jest również nadzorowana pod kątem higieny i jest wyjątkowo niska emisja. Przyjazna dla środowiska: receptura farby do pomieszczeń jest na bazie wody, nie zawiera rozpuszczalników i jednocześnie przepuszcza powietrze. Wielofunkcyjność: wyczaruj eleganckie, matowe powierzchnie na tapetach typu raufaza, płytach gipsowo-kartonowych lub tynku.

Zastosowanie: farba ścienna premium jest idealna do wysokiej jakości nowych i remontowych ścian i sufitów oraz do różnych podłoży, takich jak mur lub beton. Wysoka siła krycia: farba ścienna zazwyczaj wystarczy już jedna warstwa, aby pokryć farbę. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, ponieważ farba do wnętrz jest bardzo wydajna do 30 m² przy jednokrotnym malowaniu.
MarkaHossi's Wholesale #ad
ProducentHossi's Wholesale #ad
Numer częściL719778618
GwarancjaŚrodek wiążący (dyspersja octanu winylu/akrylanu), dwutlenek tytanu, pigmenty nieorganiczne/organiczne, krzemiany, woda, dodatki (substancje pomocnicze), środki konserwujące (benzotiazolinon, metyloizotiazolinon, pirytionian cynku)

8. Alpina

#ad

2,5 l, Tim Mälzer Farbrezepte dyspersyjna pigmentowa matowa farba ścienna

#ad
Alpina #ad - Farby ścienne alpina farbrezepte nadają się do malowania nowych i remontowanych pomieszczeń. Farba do malowania ścian o wysokim stopniu krycia w najlepszej markowej jakości firmy Alpina. 1 litr wystarcza na ok. 10 m² w przypadku malowania jednokrotnego.
MarkaAlpina #ad
ProducentAlpina #ad
Wysokość6.22
Długość9.49
Waga8.82
Szerokość7.01
Numer części539868

9. Preismaxx

#ad

Wysoka siła krycia, morelowa, kolorowa farba ścienna, pomarańczowa, matowa, Preismaxx Perfektweiß Urban colors, morelowa, klasa 2, 2,5 l, farba do wnętrz

#ad
Preismaxx #ad - Uniwersalne zastosowanie – do zastosowania na murze, twardym tynku, płytach gipsowo-kartonowych, tapecie typu raufaza, tkaninie szklanej i trwałych starych powłokach.

Ywy kolor – priesmaxx perfektweiß jest dostępny w kolorze białym i 100 innych odcieniach. Atwe wykonanie – idealne do malowania nowych i renowacyjnych na ciemnych i kontrastowych podłożach oraz do malowania intensywnymi kolorami. Bardzo wysoka siła krycia – jakość zgodnie z normą DIN 13 300 o zdolności krycia klasy 1 i ścieraniem na mokro klasa 2. Wysoka wydajność – można malować do 65 m² w przypadku jednej warstwy.
MarkaPreismaxx #ad
Producentbito AG #ad
Numer części4033195199156

10. Wanders24

#ad

Delikatny zmierzch matowa farba ścienna – delikatne kolory – w 90 odcieniach – kolor brudny róż – Made in Germany, Wanders24 Pastelowa farba ścienna 2,5 litra

#ad
Wanders24 #ad - Nasza obietnica – my w firmie wanders jesteśmy przekonani o naszej jakości i dlatego chcemy umożliwić Ci bezryzykowne zamówienie: jeśli nie będziesz w 100% zadowolony, otrzymasz zwrot pieniędzy – do 1 roku po zakupie! Doświadczenia pastelowe – z każdym z naszych oddychających kolorów wyruszysz w podróż.

Wystarczy nałożyć za pomocą wałka ze skóry jagnięcej o krótkim włosiu i pozostawić do wyschnięcia. Made in germany – dzięki pastelowym doświadczeniom firmy wanders na bazie wody podejmiesz właściwą decyzję, szlachetnego wyglądu i wyjątkowej ekspresji. Niezależnie od tego, czy farba ścienna różowa, niebieska czy zielona - farba ścienna o najwyższej jakości kolory!15 m² do 20 m² i idealnie nadają się do prawie wszystkich powierzchni. Atwe wykonanie – jest dla nas ważne, ponieważ przywiązujemy szczególną wagę do zadowolenia klienta.

Beton, należy pomalować nasz podkład samoprzylepny! W ten sposób uzyskasz doskonałe efekty kolorystyczne bez smug. Masz możliwość wyboru spośród 90 różnych, subtelnych i eleganckich odcieni, które nadadzą Twojemu pomieszczeniu nowy osobisty charakter. Jeżeli np. Wszystkie podstawy – wysokiej jakości pastelowe przeżycia wystarczają na 2, tynk, meble lub dekoracje, ściany, drobna szpachla, drzwi, metal, drewno, możesz bez problemu używać naszej farby. Nasze bezzapachowe farby o wyjątkowej jakości, mogą być pomalowane przez każdego.
MarkaWanders24 #ad
ProducentWanders24 #ad
Waga10.16
Numer częściWA10290