Top 10 Aufblasbare Isomatte 90×200 – Samopompujące maty do spania na kemping

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. NHOWIN

#ad

Na wędrówki, karimata kempingowa, z pompą i poduszkami, ultralekka, NHOWIN Karimata samopompująca, przenośna, wędrówki z, 9 cm, materac dmuchany na zewnątrz, pogrubiony materac dmuchany na kemping

#ad
NHOWIN #ad - Doskonała obsługa klientanasze wodoodporne materace dmuchane są wykonane z bardzo grubego nylonu 40d i wielowarstwowego tpu, skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby naprawić uszkodzony materac nadmuchiwany w nagłych przypadkach. Ulepszona konstrukcja – 9 cm grubości dla maksymalnego komfortu - nasza ulepszona, wymiary: 196 cm x 68 cm, aby zwiększyć jej grubość do 9 cm, wodoodporna karimata została starannie zaprojektowana, co utrzymuje ciało z dala od mokrego i nierównego podłoża, aby utrzymać ciało w normalnej temperaturze, a tkanina nylonowa TPU, dzięki czemu możesz wygodnie spać również na świeżym powietrzu.

Ponadto w zestawie znajdują się 3 naklejki naprawcze, aby Ci służyć! Nie trzeba zabierać ze sobą dodatkowej pompki, aby całkowicie usunąć powietrze w ciągu 1 minuty, wystarczy nacisnąć na wbudowaną pompkę nożną. Kompaktowy i przenośnytylko 0, 9 kg, odpowiada wadze jednej butelki z wodą. Naszą samopompującą się matę można złożyć tak małą, idealna na kemping, że można ją włożyć do plecaka bez zajmowania dużo miejsca, w podróży itd.

Atwe wykonanie podwójnego łóżkanasz materac dmuchany ma guziki na krawędzi, które mogą połączyć dwa lub trzy materace w jedno podwójne łóżko, idealny dla par i rodzin na kempingu. Szybkie nadmuchiwanie i opróżnianiew ciągu zaledwie 45 sekund otrzymasz wygodny materac dmuchany na kemping. Jeden z najbardziej popularnych akcesoriów kempingowych dla entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszej karimaty kempingowej lub masz jakiekolwiek pytania, a my dołożymy wszelkich starań, dzięki czemu nie rozrywają się nawet na nierównych powierzchniach.
MarkaNHOWIN #ad
ProducentNHOWIN #ad
Wysokość3.54
Długość77.36
Waga1.87
Szerokość25.59
Numer częściCM01
ModelCM01

2. qeedo

#ad

Wygodna karimata dla 1 osoby, na kemping, mata do spania obciążenie do 120 kg, qeedo Cloudmat Single – samopompujący się materac dmuchany premium – miękka, w podróży lub jako łóżko dla gości

#ad
qeedo #ad - Bardzo wygodny: materac dmuchany premium z przyjemnie miękką powierzchnią qeedo Soft Touch zapewnia komfort spania. Wymiary: cloudmat single ma 200 cm długości, 77 cm szerokości i 7, 5 cm wysokości / waga 3200 g / wymiary opakowania 82 x 25 x 25 cm.

Montaż i demontaż: wielokrotny zawór obrotowy ułatwia samodzielne nadmuchiwanie oraz wyciskanie powietrza podczas demontażu. Fajne cechy: wszechstronne zastosowanie / regulowany stopień twardości / łatwe i poręczne przechowywanie/zawór z podwójnym pompowaniem. Wszystko w zestawie: zakres dostawy: nadmuchiwana karimata Cloudmat Single, paski kompresyjne i worek do pakowania z uchwytem do noszenia.
Markaqeedo #ad
Producentqeedo #ad
Wysokość2.95
Długość78.74
Waga7.01
Szerokość30.31
Numer częściZ3621

3. Lineware

#ad

Samopompująca, składana mata do spania, do aktywności na świeżym powietrzu,, materac dmuchany z samopompującą pompką nożną, Lineware Karimata kempingowa, ultralekka – nadmuchiwana karimata outdoorowa

#ad
Lineware #ad - Ulepszony rozmiar: nasza mata do spania ma rozmiar 69/195/8 cm po nadmuchaniu, jest bardziej przestronna niż normalne karimaty i nadaje się do różnych rozmiarów i pozycji. Szybkie nadmuchiwanie: nie wymaga pęcherzyków powietrza ani prądu, która zapewnia stopom komfort. Poduszka ma 16 cm wysokości i ma zakrzywioną konstrukcję, która lepiej podpiera głowę i szyję, dzięki czemu nie musisz zabierać ze sobą dodatkowej poduszki.

Niezależnie od tego, czy biwakujesz na świeżym powietrzu, czy nocujesz w pomieszczeniach, wystarczy kilka razy nadepnąć stopą na tę samonadmuchującą się karimatę i szybko ją nadmuchać 60 sekund. Tylna strona wykonana jest z materiału kompozytowego TPU, a karimata chroni przed ostrymi przedmiotami. Atwa do przenoszenia: samopompująca się karimata lineware ultralekka waży tylko 850 g i ma pojemność zaledwie około 35 x 13 cm po złożeniu odpowiada około jednej książce.

Ta karimata ma również podwójny zawór ułatwiający twardość i spuszczanie powietrza. Ta karimata zewnętrzna ma wartość R 2, aby utrzymać ciepło. Możesz jej używać w trzech porach roku wiosna/lato/jesień, tym lepszy efekt izolacji cieplnej. Wbudowana pompka nożna ma zawór jednokierunkowy, który zapobiega wydostawaniu się powietrza. Skutecznie izoluje wilgoć i zimno od podłogi i zapobiega utracie ciepła ciała. Jest dostarczana z torbą do przenoszenia i dwoma łatkami naprawczymi na wszelki wypadek, które są wygodne do przenoszenia i przechowywania.
MarkaLineware #ad
ProducentLineware #ad
Wysokość3.15
Długość76.77
Waga1.9
Szerokość27.17
Numer częściLineware_510004EU
Model2

4. WARMTUYO

#ad

Wodoszczelny materac dmuchany, do użytku na zewnątrz, ultralekki, samopompująca, Karimata kempingowa, 12 cm, antypoślizgowa mata do spania na wędrówki i na, pogrubiony materac z pompką i poduszką

#ad
WARMTUYO #ad - Szybkie nadmuchiwanie i opróżnianie - nie trzeba pompować ustami, rękami ani pompką. Opakowanie waży tylko 1 kg i dlatego jest łatwe do przenoszenia. Wysokiej jakości surowiec, lepsze obciążenie - koc outdoorowy jest wykonany z grubego nylonu 40D i materiału kompozytowego TPU, który jest wodoszczelny, odporny na przebicie i rozerwanie, a maksymalna obciążenie: 500 kg.

Nigdy nie martw się o uszkodzenia. Grubsza i wygodniejsza - w porównaniu z większością mat outdoorowych o średnicy 6-8 cm dostępna na rynku, ta ulepszona karimata kempingowa jest wbudowana w kilka małych, co jest wystarczająco gruba, gdy jest całkowicie napompowana, ergonomicznych poduszek powietrznych o średniej grubości 12 cm, siedzisz, czy skaczysz, niezależnie od tego, śpisz na boku czy leżąc na niej płasko, bardzo wytrzymała i elastyczna. Ten nadmuchiwany materac można nadmuchać powietrzem, aby zapobiec wyciekowi powietrza. Dzięki temu jesteś całkowicie odizolowany od zimnego podłoża i twardych kamieni, nie poczujesz się niekomfortowo.

Niespodziewana niespodzianka - dzięki guzikom z boku można łatwo połączyć jeden materac dmuchany na kemping i przekształcić go w podwójne łóżko. Dobry sen przez całą noc - dzięki miękkiej poduszce na wierzchniej stronie mata rolowana na kemping wywiera nacisk na kark, dzięki czemu czujesz się komfortowo i dobrze spać przez całą noc. Bądź pełen energii i ciesz się wędrówkami lub wędrówkami z plecakiem następnego dnia. Zawór spustowy i zawór nadmuchiwany znajdują się w różnych pozycjach, powietrze całkowicie wypływa w ciągu 10 sekund. Spraw sobie już teraz dla swoich bliskich!
MarkaWARMTUYO #ad
ProducentWARMTUYO #ad
Wysokość4.72
Długość78.74
Waga2.2
Szerokość26.77
Model55066

5. ERWEY

#ad

ERWEY Samopompująca się karimata kempingowa, na wędrówki, wodoszczelna, do użytku na zewnątrz, na plażę, nadmuchiwany materac z pompką nożną i poduszką, na kemping, 200 x 70 cm

#ad
ERWEY #ad - Nadaje się do wszystkich rodzajów aktywności na świeżym powietrzu, dzięki czemu można łatwo połączyć ze sobą dwie podkładki, przede wszystkim na kemping. Podwójna szczelna konstrukcja opróżniania, a kempingowa mata izolacyjna nie odprowadza powietrza podczas snu. Ergonomiczna podkładka do spaniastruktura o strukturze plastra miodu i ergonomiczna podkładka do spania mogą równomiernie rozłożyć nacisk, wyrównać całą masę ciała, rozluźniają ramiona i szyję oraz zapewniają komfortowe wrażenia jak łóżko, być miękka i wygodna, skutecznie odciążając kręgosłup szyjny.

Nadaje się na kemping, wędrówek i innych aktywności na świeżym powietrzu. Ultra lekka i kompaktowakarimata samopompująca się do użytku na zewnątrz: 200 x 69 x 10 cm, wysokość poduszki: 14 cm, do jazdy na rowerze, wymiary torby do przechowywania: 27 x 12 x 12 cm; obciążenie może osiągnąć 150 kg. Zmniejsz obciążenie i podróżuj łatwo, dzięki czemu możesz iść dalej i cieszyć się większą zabawą.

Odporna na wilgoć i zimna izolacja - podkładka do spania erwey jest wykonana ze starannie wyselekcjonowanej tkaniny nylonowej 40D i powłoki uszczelniającej TPU. Samopompujący się kemping: dwuwarstwowy zawór powietrza, wbudowany zawór sprężonego powietrza, bez pompki, można go łatwo zamknąć naciskiem dłonii/stopy i szybko nadmuchać / odpowietrzać. Czony designmata do spania jest wyposażona w boczne przyciski, tworząc podwójne łóżko. Bardzo odporne na zużycie, ściskanie, niełatwe do rozerwania i ciągnięcia.
MarkaERWEY #ad
ProducentERWEY #ad
Wysokość3.94
Długość78.74
Waga1.85
Szerokość27.17
Numer częściER-4637
ModelER-4637

6. Veapoot

#ad

Veapoot Karimata samopompująca, podróże z plecakiem, samopompujący się materac, szybkie i automatyczne nadmuchiwanie w ciągu 20 sekund, praktyczna na kemping na świeżym powietrzu, elastyczna gąbka

#ad
Veapoot #ad - Przytulny kempingzewnętrzna strona karimaty wykonana jest z tkaniny 30d i 8-jedwabnego materiału TPU, a wewnętrzna strona wykonana jest z gąbki 26D o dużej gęstości. Jest bardzo wytrzymała, kamienie i gałęzie nie zaszkodzą, jest bardzo cichy, jest idealna do użytku na świeżym powietrzu.

Nadaje się do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, wycieczki leśne lub kemping itd. Standardowy rozmiarrozmiar karimaty po rozłożeniu wynosi: 194 cm x 68 cm x 6 cm, takich jak podróże z plecakiem, kemping na plaży, po zwinięciu ma rozmiar: 66 cm x 25 cm x 25 cm. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Szybkie samopompowanieulepszona wersja maty kempingowej nadmuchuje się automatycznie w ciągu 20 sekund, nie ma potrzeby nadmuchiwania za pomocą pompki, nadmuchuje się automatycznie po otwarciu zaworu powietrza, nie ma potrzeby dmuchania ustami, co jest bardzo wygodne.

Dotyk spania nie różni się od łóżka w domu, jest bardzo wygodny i może być tak samo wygodny na zewnątrz jak w domu. Jakość usługi aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo wyboru naszych produktów, oferujemy 6-miesięczny bezwarunkowy zwrot i 12-miesięczną bezpłatną wymianę. Cicha praca – ripstopsamopompujący się kemping zapewnia najwygodniejszy sen, nawet gdy się przewracasz i poruszasz ciałem, jest również wodoszczelna, nie słychać dźwięku.
MarkaVeapoot #ad
ProducentVeapoot #ad
Wysokość2.36
Długość76.38
Szerokość26.38
Numer częściTTM004
ModelTTM004

7. outdoorer

#ad

Duża karimata, na kemping i do samochodu, karimata XXL – bardzo szeroka, samopompująca, długa i lekka, mata do spania do namiotu, 5 cm, outdoorer Trek Bed 5

#ad
outdoorer #ad - Mata trekkingowa o wysokim komforcie - dzięki praktycznemu diamentowemu tłoczeniu duża karimata gwarantuje wyjątkowo wysoki komfort. Narożniki trek bed 5 zostały zaokrąglone, dzięki czemu ogromna mata oszczędza miejsce w namiocie. Aby twój samopompujący materac się nie ślizgał, spód maty kempingowej jest wykonany z wodoodpornego i antypoślizgowego materiału.

Duża mata do spania - dzięki opatentowanemu 3-drożnemu zaworowi samopompujący się materac jest w krótkim czasie w pełni napompowany i tym samym zapewnia absolutny luksus podczas wycieczek kempingowych lub trekkingu w dziczy. Duża samopompująca się karimata - trek bed 5 o wymiarach 198 x 77 x 5 cm zapewnia ogromną powierzchnię do leżenia, która jest nie tylko przytulna, ale również prawie bezgłośna.

Dzięki temu materac samopompujący idealnie nadaje się na kemping lub trekking. Nadmuchiwane łóżko dla gości z doskonałą izolacją - dzięki wartości r 4 karimata utrzymuje ciepło nawet w chłodniejsze noce do -11 stopni. Karimata xxl - zielona karimata przekonuje małymi wymiarami opakowania 40 x 16 x 16 cm. Dzięki temu trek bed 5 jest optymalnym towarzyszem podczas następnych przeżyć na świeżym powietrzu.
Markaoutdoorer #ad
Producentoutdoorer #ad
Wysokość1.97
Długość77.95
Waga3.04
Szerokość30.31
Numer części0728795048006
Model0728795045746

8. outdoorer

#ad

Bardzo lekka, Outdoorer Trek Bed 1, samopompująca karimata, małe rozmiary opakowania

#ad
outdoorer #ad - Samopompująca się karimata o wysokim komforcie. Karimata trekkingowa – samopompująca się niewielkie wymiary opakowania 27 x 13 x 13 cm, 1 cm – idealna na wycieczki trekkingowe, jednak rozmiar 183 x 51 x 3, wędrówki z plecakiem, kemping i festiwal.

Wyprofilowane wzornictwo maty z zaokrąglonymi rogami - dobra izolacja dzięki wysokiej wartości R 3, 2. Samopompujący się materac zaprojektowany w austrii: wyprodukowana w sposób przyjazny dla środowiska, ultralekka karimata o długości 3, 1 cm, waży zaledwie 730 g. Dobra mata trekkingowa do przygód na świeżym powietrzu. Wygodna powierzchnia do leżenia dzięki diamentowemu tłoczeniu, antypoślizgowemu, wodoodpornemu dnu. Karimata do użytku na zewnątrz / samopompująca się dzięki opatentowanemu 3-drożnemu zaworowi i błyskawicznie ponownie zapakowana.
Markaoutdoorer #ad
Producentoutdoorer #ad
Wysokość1.5
Długość72.05
Waga1.65
Szerokość20.08
Numer części0609613612152
Model0609613612152

9. NORDMUT

#ad

NORDMUT Samopompująca się karimata

#ad
NORDMUT #ad - Jeśli więc nie jesteś zadowolony ze swojej karimaty, otrzymasz zwrot pieniędzy w 100 dni – bez gdyby i jednak! B>>>bądź na sercu twoja satysfakcja jest dla nas ważna. Poznaj optymalny stosunek komfortu i lekkości.

Wymiary po spakowaniu wynoszące zaledwie 15 x 32 cm i wadze zaledwie 1850 g sprawiają, że ten samopompujący się materac można łatwo schować i bez trudu przenosić. Szybkie pompowanie Łatwe i bezproblemowe pompowanie karimaty outdoorowej dzięki zintegrowanej pompce nożnej – gotowa do użycia w ciągu zaledwie jednej minuty na przygodę na świeżym powietrzu.

Grubość premium 10-12 cm – zapewnia głębszy i spokojniejszy sen w porównaniu ze zwykłymi karimatami. Powłoka tpu sprawia, że karimata jest odporna na działanie wody i warunków atmosferycznych. Wysoka jakość wysokiej jakości nylon 40d ripstop zapewnia odporność na rozerwanie, przebicie i ścieranie użytkowanie karimaty.
MarkaNORDMUT #ad
ProducentNordmut GmbH #ad
Wysokość3.94
Długość81.89
Waga4.08
Szerokość55.12
Numer częściSFL-PREMIUM
ModelSFL-PREMIUM

10. JEMULICE

#ad

Wędrówki z plecakiem, 12 cm, wodoszczelny materac dmuchany, pogrubiony materac z pompką nożną, JEMULICE Karimata, kemping, ultralekki, namiot, samopompująca, mata do spania na wędrówki

#ad
JEMULICE #ad - 12 cm grubsza dla maksymalnego komfortu: w porównaniu z większością karimatów o grubości 6-8 cm dostępnych na rynku, niezależnie od tego, dzięki czemu karimata jest grubsza niż większość dostępnych na rynku materacy kempingowych. Pompka do nadmuchiwania: koniec z nadmuchiwaniem ustami lub pompką. Karimata outdoorowa jest wyjątkowo zaprojektowana z wbudowaną pompką nożną, dzięki czemu można ją całkowicie nadmuchać w ciągu 1 minuty poprzez uderzenie stopą, samopompujące się maty do spania są bardziej oszczędne i higieniczne niż dmuchanie ustami lub ściskanie rękami! System szybkiego nadmuchiwania i opróżniania: aby zapewnić lepsze wrażenia użytkownika, aby uniknąć utraty powietrza i osiągnąć szybsze nadmuchiwanie i opróżnianie.

Pasuje dokładnie do plecaka lub walizki; zdecydowanie najlepsza mata do spania na świeżym powietrzu z pianki na kemping. Odporna na rozdarcia i super wsparcie: mata kempingowa jest wykonana z ciężkiego nylonu ripstop 40d i wewnętrznego materiału kompozytowego TPU, wodoszczelna i trwała, przyjazna dla skóry, dzięki czemu ta nadmuchiwana karimata jest lepsza w trudnych warunkach i wytrzymuje ciężar 500 kg po napompowaniu; możesz pożegnać się z bólami pleców i innymi dolegliwościami spowodowanymi nierównościami i skałami pod Podłoga namiotu lewo powiedz! Jest to idealna mata izolacyjna do Twojego namiotu.

Ultra lekka i kompaktowa, łatwa do przenoszenia: nadmuchiwana karimata kempingowa JEMULICE jest wyposażona w zatrzaski po bokach, dzięki czemu można łatwo połączyć ze sobą dwie maty do spania, tworząc podwójne łóżko do spania. Otrzymasz dobrze nadmuchaną matę do spania o długości: 200 cm, pompka i zawór spustowy są ustawione inaczej, i zapewnisz sobie doskonały sen. Wskazówka: nie jest to samopompująca się mata kempingowa, grubość: 12 cm, szerokość: 68 cm, z zaawansowaną wbudowaną pompką nożną!.
MarkaJEMULICE #ad
ProducentJEMULICE #ad
Wysokość26.77
Długość78.74
Waga2.2
Szerokość4.72
Numer części55339_3
ModelQD-001
Gwarancja12 miesięcy.